Oferta

Serdecznie zapraszamy do nowo wybudowanego Domu Gościnnego u "Wojtka" w Niechorzu na ul. Ludnej 23, Obiekt położony jest przy plaży (około 50 m. od morza), obok Latarni Morskiej, w niewielkiej odległości od centrum Niechorza.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 40 miejsc w 2,3,4 osobowych pokojach z łazienką, TV - każdy pokój wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, sprzęt plażowy i czajnik bezprzewodowy oraz 2 apartamenty z aneksami kuchennymi. Niektóre pokoje posiadają balkony. W ofercie są 2 ogólnodostępne kuchnie.

W naszym domu można skorzystać z dwóch saun fińskiej i infra-red(na podczerwień) oraz sali, która może być wykorzystana jako sala gier i zabaw dla dzieci lub jako sala na wieczorki taneczne. Do dyspozycji gości posiadamy kilka rowerów .

Cały teren budynku jest ogrodzony, znajduje się na nim bezpieczny parking, plac zabaw dla dzieci, a także altanka - miejsce na biesiady przy grillu.

Wolny czas możecie Państwo spędzać na zwiedzaniu okolicznych atrakcji: zabytkowa Latarnia Morska, Muzeum Rybołówstwa, w czasie sezonu można skorzystać z kolejki wąskotorowej "Retro". Wiele atrakcji czeka również w okolicznych miejscowościach: Ruiny Kościoła w Trzęsaczu, pole golfowe w Łukęńcinie i Międzyzdrojach, rejsy statkami spacerowymi po morzu i Zalewie Kamieńskim.

Zapraszamy również wędkarzy na pobliskie jezioro Liwia- Łuża, a zwłaszcza kanał - to wymarzone miejsce do wędkowania.

Główną atrakcją na szerokiej plaży w Niechorzu w poprzednim sezonie była foka bałtycka o imieniu Debka, która jest bardzo fotogeniczna.